Adana Hamam

Adana hamam

Adana hamam fiyatları

Adana hamam hizmeti veren bir çok özel işletme bulunmaktadır. Ortalama olarak Adana ilinde kişise özel hamam hizmeti veren 20 civarında mekan bulunmakta. Bu mekanlar kentin bir çok noktasında hizmet veriyor. Özel Adana hamam firmaları kendi bünyelerinde masaj kese köpük ve sauna hizmetleri de verebilmektedir. Özel hamam işletmeleri kendilerine özel hizmet ve fiyat politikaları geliştirirler ve bunu sorgulamadan uygulamaktadırlar.  Fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen yukarıda veya aşağıda bulunan iletişim numaralarını kullanarak bizim ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Seyhan SPA ve Masaj Salonu

Salonumuzda kişiye özel hamam hizmeti sunulmaktadır. Otomatik zeminden ısıtmalı, iki göbek taşlı, üç kurnalı hamamızda aynı anda yatarak iki oturarak beş kişiye hizmet verebiliriz. Arkadaş guruplarınız için çok ideal boyuttadur. Tabi dilerseniz kişisey özel olarak yani tek kişilik te hizmet verilmektedir. Salonumuzda tüm hizmetler kişiye özeldir. Sadece sauna kullanımı ortak alan dahilindedir. Hamamımızda sizlere uzman bayan masöz elemanlarla kese ve köpük hizmeti sunmaktayız. Dilerseniz köpük masajı seanslarıda alabilirsiniz. İşletmemizde hamam sauna ve masaj hizmetleri verilmektedir.

Adana ‘daki tarihi hamamlar

Adana Irmak Hamamı ; Ramazanoğulları Beyliğinin son yıllarında yaptırılan bir hamamdır. Bu hamamın en dikkat çekici özelliklerinden biri konum olarak daha öncede Roma İmparatorluğu zamanında da hamam olarak kullanılan yıkık bir harabenin üzerine kurulmuştur. Adana ırmak hamamı şu an aktif olarak hizmet veren bir hamamdır.

Adana Yeni Hamam ; 17. yy civarında Musabalıoğlu Mustafa Bey tarafından yaptırılan bir hamamdır. Mustafa Bey Ramazanoğullarının o zamanki beyiydi. Osmanlı İmparatorluğunun mimari etkisi bu hamamda direkt olarak kendini göstermektedir. Hamamın girişinde bulunan kapı bu mimarinin en iyi örneklerindendir.  Küçük ve dengeli duruşu ile tüm dikkatleri üzerine çeken bu kapının üzerinde de çok ilginç bir güneş saati gibi bir şey bulunmaktadır. Bu Adana Yeni Hamam diğer hamamlardan büyüktür hatta baya büyük ve şaşalıdır. Adana depreminde ciddi bir zarar gören bu beş asırlık eski tarihi yapı halen aktif olarak hizmete devam etmektedir.

Adana Çarşı Hamamı ; 1500 yıllarının başında Ramazanoğulları Halil Bey ‘in veliahtı ve oğlu olan Piri Mehmet Paşa tarafından yaptırılmıştır. Günümüzde de erkeklere ve bayanlara farklı saatlerde hizmet vermektedir. Adana Çarşı Hamamı kentin en çok rağbet gören tarihi hamamıdır.

Adana Hamam Adana Masaj Salonu Adana Sauna Adana Masöz

Seyhan SPA ve Masaj Salonu olarak sizlere kaliteli ve temiz hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Salonumuzda tüm hizmetler uzman bayan Adana masöz personeller tarafından yapılmaktadır. Adana hamam ve Adana masaj Salonu