Klasik Masaj Nasıl Yapılır ? Fiyatları ve Süreleri Hakkında Bilgi

Adana Klasik Masaj Nasıl Yapılır ? Fiyatları ve Süreleri Hakkında Bilgi

Adana hizmetinde Seyhan SPA olarak masaj salonumuzda bu masaj tekniğinin eğitimini sertifikasını almış uzman Adana bayan masöz ve Adana masör bay personellerimiz ile sizlere kaliteli masaj hamam sauna hizmetlerini sunuyoruz.

hizmeti içerikleri

Klasik masaj bildiğiniz üzere aromalı masaj yağları ile yapılan standart bilinen bir masajdır. Bu masajın yapılışında ki genel amaç günlük yorgunluğunuzu atmak maksadıyla yapılan bir masajdır. Klasik masaj yapılırken standart süre olan 60 dk üzerinden hesaplanarak yapılmaktadır. Uzman bayan masöz personellerimiz bu masajı sizlere en iyi şekilde yapmak için alanında en iyi eğitimi almış bulunuyorlar.

Klasik masaj hazırlığı nasıl olmalı ?

Bu masaja başlamadan önce masaj yaptıracak olan kişinin masajdan tam verim alabilmesi için öncelikle duş alması ve 2 seans 5dk aralıkla sauna kullanmalıdır. Adana sauna kullanımı ile kasların ve vücudumuzun dış yüzeyi olan cildimizde bulunan kirler yumuşar. Gerekli sauna kullanımından sonra hemen hamam ortamında yapılacak bir kese ile bu yumşamış olan kirlerden kurtulunur. Kirlerden arınmış bir ten ve kasları yumuşamış bir vücut ile şimdi tam olarak masaja hazırsınız demektir.
Seyhan SPA ve Masaj Salonu olarak Adana klasik masaj paketlerimizde sauna kullanımından ücret almıyoruz.

Klasik masaj nasıl yapılır ?

Adana klasik masaj 60 dk

Klasik masaj hizmetini alacak olan kişi yüzü aşağı sırtı yukarı gelecek şekilde yüzüstü olarak masaj yatağı üzerine uzandırılmalıdır. Eller yanda açık bir şekilde olur. Bu pozisyon bir çok masaj için geçerli olan pozisyondur.
Masaja başlamadan önce masaj yağını elimize döküyoruz. Ellerimizi birbirine hızlıca sürterek ellerimizi ısıtıyor ve bu şekilde ısınan masaj yağını ilgili bölgelere yavaş bir şekilde emdirerek cildin gözeneklerinden emilmesini sağlıyoruz. Masaj yağını vücuda her tatbik edeceğimizde ellerimizi bu şekilde ısıtarak masaj yağınında ısınması gerekmektedir. Masaj yapılacak kişiye masaj yağını ısıtmadan ve ellerimizide ısıtmadan tatbik edecek olursak cilt ile temasımız soğuk olacağından bu şekilde bir başlangıç hizmet kalitesinin en baştan düşmesine sebep olur. Unutmayın kaliteli bir masaj için olumsuz hiç bir durum olmaması gerekmektedir. Olumsuz olacak bir durum masajınızın kalite hissiyatını düşürebilir.
Masaj yağı tüm masaj yapılacak olan bölgeye iyice yedirildikten sonra kişinin kalp hizasına ters orantılı bacaktan başta olmak üzere her iki bacak kaslarına ovma ve yoğurma tekniği kullanılarak masaj yapılır. Daha sonra yukarı bölgelere doğru tüm sırt omuz ve boyun kasları yoğrulmaya başlanır. Bu masaj en son olarak kollar ve ellerin de yoğrulması ile son bulur.

Klasik masaj sonrası

Adana klasik masaj 60 dk

Klasik masaj yapılırken vücut tarafından emilen yağların tümünü sauna ve hamam kullanarak atmamız gerekmektedir. Bu yağların atılması ile vücutta bulunan tüm yorgunluk ve elektrik yok edilmiş olunacak. Masaj bittikten sonra öncelikle 5-10 dk arası 110 °C sıcaklıkta sauna içinde kalınarak cilt tarafından emilen yağlar terleme yöntemi ile gözeneklerden atılacaktır. Saunadan sonra hemen hamamda köpük yapılarak vücutta bulunan tüm yağlar atılarak beden rahatılmış olunur.
Hamamda kese uygulaması bittikten sonra daha işimiz bitmedi yeniden masaj bölgesine alınan kişiye bu sefer tek seferlik aramoterapi yağlarından yapılmış olan özel karışım bir yağ, masaj yapılan tüm alanlara hafif bir şekilde yedirilir ve bu şekilde 10 dk kaldıktan sonra hizmeti sonladırmış oluruz. Aromaterapi yağlarının vucutta kalması sayesin beden iyice rahatlayacak ve güzel mutlu bir uyku keyfi süreceksiniz.

Fiyatlarımız ve Sürelerimiz

Paket Adı
Süresi
Fiyatı
Klasik 40
40 Dakika
Klasik İsveç Masajı
1 Seans Sauna
Duş
100 TL
Klasik 60
60 Dakika
Klasik İsveç Masajı
2 Seans Sauna
Duş
150 TL
Klas 40
40 Dakika
Klasik İsveç Masajı
3 Seans Sauna
Hamam Kese Köpük
150 TL
Klas 60
60 Dakika
Klasik İsveç Masajı
4 Seans Sauna
1 Seans Refleksoloji
Hamam Kese Köpük
200 TL

Tüm Adana klasik masaj paketlerimizde sauna kullanımlarından ücret alınmamaktadır. Salonumuzda hizmetler kişiye özel olarak verilmektedir. fiyatları konusunda Seyhan SPA ve Masaj Salonu Firması kentin bir çok özel Adana masaj salonları ve Adana masaj hizmeti veren hamam sauna masaj salonu ve spa merkezlerinden daha iyi durumdadır.