Adana masaj salonu fiyatları

konusunda seni bilgi sahibi yapmaya çalışacağım. Şimdi sana bu sayfa aracılığı ile Gazi Paşa semti Cemal Paşa mahallesi Toros Caddesinde masaj salonu hamam sauna ve SPA uygulamalarını bayan masöz elemanlar eşliğinde hizmetlendiren Seyhan SPA hakkında ve bu SPA merkezinin fiyatları hakkında bilgi sahibi yapmaya çalışağım. Hizmetlerimizden birine ilgini çekebilirsek ne mutlu bize.

Adana masaj salonu fiyatları hakkında bilgiler

masajsalonumuz-com-adanamasajsalonufiyatlari-img-1Masaj salonumuzda 3-5 kişilik sürekli sıcak halde bulunan ideal bir hamam, 105 derece sıcaklıkta olan 8-9 kişilik saunası buhar odası ve 4 adet masaj odası ile hizmet veren bir salondur. Salonumuzda sigara içme alanı ve oturma alanı olan lobi bulunmaktadır. Orta ölçekli bir masaj salonu işletmesidir.

Seyhan SPA merkezi işletmesinde fiyatlar konusunda esneklik olabildiğinden ve açık söylemek gerekirse herkesin tüm fiyatları görüpte kopyalamaması için koymuyoruz. Ancak 0322 459 0894 telefon numarası iletişim kurarak fiyatlar ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Hangi saatte uygundur doluluk oranı nedir saat kaçta  uygun olur kaç bayan masöz çalışıyor gibi tüm bilgilere vermiş olduğum numaradan ulaşabilirsin.

Adana masaj salonu Seyhan SPA merkezi

Adana masaj salonu fiyatları hakkında belki sana tam bir bilgi verememiş olabilirim. Ancak söylediğim gibi ilgili telefon numarasını ararsan sana ön bilgi verirler. Detaylı bilgi hizmet alanını görme ve hizmet verecek olan uzman bayan masöz kadrosunu görmek için mutlaka salonumuza gelmen ve bir çayımızı içmen lazım.

Adana Sauna

Adana masaj salonu firması olan Seyhan SPA ya arama motorları ve navigasyonların yol tarifi uygulaması ile gitmek istiyorsan eğer web sitemizin iletişim alanında haritamızı göreceksin ilgili alandan salonumuza nokta atışı gelebilirsin.. Yine aynı şekilde web sitemiz üzerinde telefon numarası adres bilgisi fiyat bilgisi kampanya bilgisi gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsin. Seyhan SPA ile ilgili ne varsa bu web sitesinde çok yakında yeni masözlerimizinde resimlerini yayınlayacağız. O zaman ilgili masözlerimizi web sitemiz üzerinden istediğiniz gibi görebileceksiniz. Seyhan SPA size her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için temizliği saygısı hizmeti ve samimiyeti ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Yeterki siz gelin. Her zaman iyiki gelmişim diyebileceğiniz çok kaliteli ve nezih salona geldiğinizi göreceksiniz.