Adana masaj salonu hizmet

Adana masaj salonu hizmet

Adana masaj salonu hizmet leri alanında hizmet veren Seyhan SPA salonunda hamam sauna masaj kese köpük spa uygulamalarını masöz çalışanlar aracılığı ile vermektedir. Adana masaj salonu hizmetleri bizim işimizdir.

Seyhan SPA olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için masaj salonu faaliyetinden bulunuyoruz. Faaliyet verdiğimiz salonda SPA hizmetleri alanında uygulanan faaliyetlerimiz hamam sauna masaj olarak verilmektedir. Tarafımızdan tarafınıza özenle verilecek olan bu hizmet faaliyeti uzman bayan masöz personeller aracılığı ile verilmektedir. Adana masaj salonu hizmet kalitesi, süper nezih ortamı ve masöz elemanları ile sizleri her zaman Cemalpaşa mah., 63010 Sk., No 12/A, İlhan Arıkoğlu Apt. Bodrum Katta beklemektedir.

Seyhan SPA hamam sauna masaj salonu masöz

Salonumuzda sizler için 4 masaj cilt bakımı ağda kupa çekme hizmetlerinin sunulduğu odalar, kese yaptırmadan önce veya kemiklerinizin ısınmasını istiyorsanız 120 derecelik 1. sınıf kalite ağaçları ve 1. sınıf işçiliği ile 9 kişilik Adana sauna sı, masaj kese köpük cilt bakımı ağda ve kupa çekiminden önce sauna dan sonra girilmesi gerekn yer olan hamam alanımızda aynı anda 2 kişye hizmet verilen göbek taşlı sürekli 50 derecelik ısısı ile hizmete hazır bir şekilde sizleri beklemektedir.

Adana masaj salonu hizmet

Adana masaj salonu hizmet leri nde bulunan Seyhan SPA salonuna ait bir resimdir.

Adana masaj konusunda biraz geride bir şehir olmasında rağmen masaj salonu işletmesi olarak son 3 yılda hızla yükselişe geçmiş bulunmaktadır. Artan masaj salonu işletmelerinin hem avantajı hemde dezavantajı bulunmaktadır. Avantaj olarak yeni masaj müşterileri artmakta ve rakabet ruhu oluşmaktadır. Dez avantajı ise bu salonların %30 una yakını ruhsatsız olarak çalıştırılmakta ve hizmet alanları da çok kötü bir pozisyondadır. Bu tür merdiven altı salonların ruhsatsız şekilde hizmet vermesinden dolayı rakabet ruhuda yara almaktadır.

Sizin 200 TL ye vermiş olduğunu bir hizmet merdiven altı masaj salonları 150 120 100 TL gibi rakamlara yapmaktadır. Çünkü siz 200 bin masraf etmişsiniz ama o 30 bin tl harcamış personellerine SGK yapmıyor hizmet alanında hiyjen kurallarına uygunluk söz konusu değil tabi bu şekilde bir hizmet veren yer olursa hali ile oda rakabet öldürür ve fiyatları düşürür. Ancak müşterilerin bilmesi gerekn nokta şudur ! Hizmet öncelikli masaj salonu ile ücret öncelikli masaj salonu farkı. Bu fark nedir. Bu fark hizmetöncelikli gelen kişiler ücrete bakmaz hizmete kaliteye ve almış olduğu mutluluk hissine bakar. Ücret öncelikli yerlerde fiyat düşük olabilir ancak hizmet ve kalite sıfırdır.

Adana masaj salonu olarak sizler de her zaman salonumuza bekle Adana masaj salonu hizmet faaliyetlerinde masaj hamam sauna spa hizmetlerini masöz personeller ile vermektedir. Her zaman siz değerli müşterilerimizi salonumuzda ağırlamaktan mutluluk ve onur duyacağımızı bilmenizi isteriz .