Mix Masaj Nedir? Seans Süreleri ve Fiyatları Hakkında Bilgi

Adana mix masaj banner

Mix masaj nedir?

Bu masaj adından da anlaya bileceğiniz gibi karışık bir masajdır. Masaj salonu bünyesinde hizmet veren uzman bayan Adana masöz terapistlerimiz genel olarak bir çok masaj tekniğini bilmektedir.Adana mix masaj paket 45 Bu masajda da ortalama olarak yedi sekiz teknik arka arkaya kullanlmakta. Mix masajın 45 dakikalık olan bölümünde sadece dört hareket ile masaj yapılabilmekte iken 90 dakikalık olan seansında 8 hareket kullanılarak masaj sonlandırılır.
Adana masaj salonları arasında hizmet kalitesi ile farkını fark ettiren bir işletmeyiz. Seyhan SPA ve Masaj Salonu olarak sizlere her zaman en iyi hizmet için çalışıyoruz.

Mix masajda kullanılan teknikler

Shiatsu Masajı

Dirsekler ve kol bölgeleri kullanılarak sıvazlama ve sürtme yöntemi ile yapılan bir tekniktir. Bu teknikte kasların baskı ve sıvazlama ile açılması sağlanır. Uzak Doğu kökenli bir masajdır. Ülkemizde ve Avrupa ‘da oldukça rağbet görmektedir.

Refleksoloji Masajı

Ayak tabanına ve avuç içine noktasal baskılar kullanılarak yapılan masaj tekniğidir. Bu masajın geçmişi 3000 yılın öncesine kadar dayanmaktadır. Alternatif tıp alanında fazlaca onaylanmış durumdadır. Bu teknikte noktasal alanlara uygulanan baskılar ile vücudun belirli bölgelerinde bulunan ağrılar giderilmektedir.

Derin Doku Masajı

Bu masaj kas yoğunluğu olan bölgelere yapılan ağır bir masaj türüdür. Genel olarak sporcular tercih etmektedir. Yoğun kas ağrıları, yırtılma sonucu tedavi sonrasında ve kas gerilmelerinde uygulanan bir masaj tekniğidir. Bir çok ağır spor yapan sporcu bu masajı tercih etmektedir. Spor kulüplerinde masör veya masöz olarak hizmet veren profesyonel terapistlerin en yoğun şekilde bilmesi gereken bir tekniktir.

Thai Masajı

Adana mix masaj paket 60Esnetme,gerdirme,çektirme,silkeleme Bu masajın içinde toplam dört beş hareket bulunmaktadır. Uzak Doğu masaj kültürünün anasıdır. Masaj sektöründe çığır açan bir tekniktir. Bu masajı en iyi yapacak olan personeller uzak doğu personelleridir. Salonumuzda bu alanda uzmanlık derecesinde hizmet veren iki personelimiz mevcuttur.

Adana Mix Masaj Seans Süreleri ve Ücretleri

Paket Adı
Süresi
Fiyatı
Mix 45
45 Dakika
3 Hareketli Mix Masaj
2 Seans Sauna
Duş
150 TL
Mix 60
60 Dakika
4 Hareketli Mix Masaj
3 Seans Sauna
Hamam Kese Köpük
200 TL

Adana mix masaj paket 90

Mix 90
90 Dakika
7 Hareketli Mix Masaj
3 Seans Sauna
1 Seans Refleksoloji
Hamam Kese Köpük
250 TL

Tüm Adana mix masaj paketlerimizde sauna kullanımlarından ücret alınmamaktadır. Salonumuzda hizmetler kişiye özel olarak verilmektedir. Adana masaj fiyatları konusunda Seyhan SPA ve Masaj Salonu Firması kentin bir çok özel firmaları olan hamam sauna masaj salonu ve spa merkezlerinden daha iyi durumdadır.