Adana Sauna Hizmetleri

Adana sauna hizmetleri

Seyhan SPA ve Masaj Salonu olarak her zaman sizlere en kaliteli ve temiz sauna hizmetini vermek için uğraşıyoruz. Siz saygı değer müşterilerimizin, hizmetimizdeki kalite anlayışımızı görebilmesi için fiyatlarımız ortalamanın üzerinde tutulmaktadır. Sebebi saygı değer müşterilerimizin farklı kesimden insanlar ile bir araya gelmesini engellemektir. Kişisel rahatlık ve huzurunuz Seyhan Masaj Salonu işletmesi altındadır.

 ve Masaj Salonları

Adana ili coğrafi konumu ve sosyo kültürel yapısı itibari ile hamam sauna kültürüne sahiptir. Adana bu güzel ve mükemmel ülkemizin güzide illerinden biridir. Adana ‘nın bir çok yerinde farklı etnik kültür ve medeniyetlere ait olan tarihi yapılar ile karşılaşma ihtimaliniz çok yüksektir. Adana ‘da halen şuan da aktif bir şekilde çalışmakta olan tarihi mestan hamamı ve tarihi  ırmak hamamı gibi yerler vardır. Asırlardır orjinal yapısını bozmadan faaliyetlerini sürdürerek hizmet veren nadir işletmelerdir. Bu işletmeler sayesinde tarihin bile eskitemediği bu binalarda orjinal yapısı bozulmadan hizmet veriliyor.

Kentin hamam ve sauna kültürü sayesinde ve gelişen küreselleşmeyle masaj hizmetleri baş göstermeye başladı. Öncelikle Adana 5 yıldızlı oteller vasıtası ile 1990 yıllarında masaj hizmeti ile tanıştı. Bu otellerden bir kaç tanesi Adana Hilton Oteli, Adana Seyhan Oteli vb. Daha sonra 1998 yılları civarı İncirlik Belediyesi sınırlarında bulunan ruhsatlı masaj salonları açıldı. Böylece Adana halkı ve İncirlik Hava Üstünde bulunan Amerikan askerleri ve aileleri tarafından bu masaj salonları çok tutulmaya başlandı . İlgili masaj salonlarında artık sauna ve hamam hizmetleri de sunulmaya başlanmıştır.

Bu durum bir çok müşteri için çok cazip bir hale geldi. Müşteri kendince şu şekilde düşünüyordu tek başıma giderim temiz ve hijyen bir ortamda sauna mı kullanırım. Kendime özel hamam da kişiye özel olarak kese ve köpük yaptırırım. Daha sonra güzel bir masaj ile rahatlığı yakalarım mantığı ile hareket ediyordu. 2000 yıllarından sonra Sauna hamam ve masaj salonu halinde komplike bir şekilde hizmet vermeye başladı. Bu profesyonel SPA merkezleri şehir merkezleri de dahil olmak üzere hızla artmaya başladı. Bir çoğu kendine göre değişik tarifeler ve hizmet ilkeleri ile hizmet verdiler.

Adana sauna firmaları

Günümüzde şu an aktif olarak Adana ilinde masaj salonu, hamam, sauna ve SPA merkezler bulunmaktadır. Adana sınırları içinde ruhsatlı bir şekilde hizmet veren 40-50 civarında işletme bulunmaktadır. Yine bu salonların hepsi kendine has çalışma prensiplerine sahiplerdir. Bunların bazıları personel olarak uzman bayan masöz veya bay masör personeller çalıştırmaktalar. Ancak son 5 yılda Adana ilinde özel sauna işletmeciliği hızla artan bir sektör durumunda olmaktadır. Bizde sauna hizmeti sunan bu işletmeler arasında sauna ücreti almayarak farklılık yaratan işletmelerden biriyiz.

Salonumuz kentin en işlek ve elit semtlerinden biri olan Gazipaşa Semti Cemalpaşa Bölgesinde Toros Caddesi Anadolu Bank Karşısındadır. Salonumuzda 120 °C sıcaklığa kadar yükselen bir saunamız var. Sauna sobaları arasında en iyi sauna sobası kullanımını tercih etmiş bulunmaktayız. Bu sebepten saunamız 0 °C den 105 °C ye kadar yükselme zamanı en fazla 9 dakikadır. Aynı anda 5 kişiye yatar pozisyonda 11 kişiye de oturma pozisyonunda hizmet verilebilir. Ferah bir ortamda hizmet verebilme kapasitesine sahip birinci sınıf malzeme ile yapılmıştır. Saunamızın duvar kaplamasında fırınlanmış Akdeniz süper çam fıfır budak lambiri. Oturma alanında apache ayous gibi sadece sauna kullanımı için seçilmiş özel sauna ağaçları kullanılmıştır. Adana standartlarında en kaliteli saunası olan işletmeler sıralamasında eminizki ilk 3 arasındayız. Hem geniş hem sıcak hem de kalite standartı en üst düzeyde olan şık bir sauna ile karşılaşacaksınız. İşletmemiz gerek kalitesi gerek hizmeti gerekte ile bir çok işletmeden öne geçmiş bir işletmedir.

Adana Sauna Fiyatları

Adana Sauna hizmetinde bulunulan masaj salonumuzda sauna fiyatları tek ve sabittir. Sauna fiyatları olarak farklılıkları sevmiyoruz. Adana Spa merkezlerinin bir çoğunda sauna kullanımından fazladan ücret alınmaktadır . Ancak bizim salonumuzda sauna kullanımından ücret alınmamaktadır. Salonumuzda alacağınız her hangi bir paketin yanında sauna kullanımını ücretsiz olarak sunmaktayız. Durmayın sizde hemen Adana Seyhan SPA ve Masaj Salonuna gelin ve bir paket alın saunamızın keyfini çıkarın.

Adana Masaj Salonu Sauna

Adana ilinde masaj hizmeti veren çok firma bulunmaktadır. Salonumuz masaj salonu faaliyetinde bulunan salonların arasında vermiş olduğu hizmet kalitesiyle fark edilen bir salondur. Salonumuzda masaj, sauna, hamam, buhar banyosu hizmetlerinin tümünü uzman bayan masöz personelleri vermektedir. Sizde masaj hizmetlerine Adana Masaj Salonu sayesinde ulaşabilirsiniz.