Bacak ve Ayak Masajı

Seyhan SPA olarak sizlere kalitei hizmet vermek için çalışmaktayız. İşletmemizde bayan masöz ve bay masör çalışmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesi şeklinde hizmet sunulmakta. hizmetlerinin kalitenin tek adresi.

Bütün gün ayakta çalışıyorsunuz ve artık bacaklarınızla ayaklarınızın ağrısından duramayacak duruma mı geldiniz? Bu tarz durumlarda insanlar genellikle direk ağrı kesicilere sarılırlar bunun en büyük sebebi artık bu ağrıların şiddetine dayanamamalarıdır. Fakat ağrı kesiciler bir süre sonra sizde bağımlılık haline dönüşebilir ve sürekli bu ağrıları hissetmenize sebep olabilir. Peki, bu durumda ne yapmalısınız. Bacak ve ayak ağrılarından kurtulmanın en basit yolu bacak ve ayak masajı yaptırmaktan geçer.

Çok tempolu geçen dönemler olabilir. Bu dönemlerin sonunda rahatlamak herkesin hakkıdır. Masajın rahatlatıcı özelliğini de duymayan kalmadı sanırım. Özellikle profesyonel bir şekilde yapılan masaj bütün yorgunluğunuzu alarak rahatlamanızı sağlayacaktır. İnsanları en fazla rahatlatan masajlar arasında bacak ve ayak masajı gelmektedir.

Sayısız Faydası Var

Bacak ve ayak masajı yaptırmanın tek faydası yorgunluğunuzu alması değildir. Migrenden bel fıtığına kadar birçok alanda faydası olduğunu görebiliriz. Bacak ve ayak masajı yaptırmanın faydaları şu şekildedir:

Migren ve baş ağrılarınızı dindirir

Neredeyse herkes gün içerisinde baş ağrısı sorunuyla karşı karşıya kalır. Özellikle bu ağrı migren gibi gerçekten çok ağır olan bir ağrıysa çözüm için her yöntemi deneriz. Bu migren ağrılarından kurtulmanın en basit yöntemi ayak ve bacaklara masaj yaptırmaktır. Özellikle ayak masajı baş ağrılarının giderilmesinde çok etkilidir.

Varislerden kurtulmanızı sağlar

Ayakta çalışan veya koşuşturmalı bir iş hayatı olan kişilere baktığımız zaman en fazla şikayet ettikleri konunun bacaklarda varis oluşumu olduğunu görürüz. Bacak masajı yaptırmak ise bu varislerin iyileşmesinde ve oluşumunun engellenmesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Kan dolaşımınızı hızlandırır

Sık sık bacağınızda uyuşmalar veya kasılmalar hissediyor musunuz? Belki de bunun ana sebebi bacağınızda kan dolaşımının yavaşlamış olmasıdır. Bacak ve ayak masajının en önemli faydalarından birisi kesinlikle kan dolaşımını hızlandırmasıdır. Bu şekilde bacağınızdaki uyuşmalar son bulacaktır. Aynı zamanda varis oluşumu da engellenecektir.

Rahatlamanızı sağlar

Masaj yaptırmanın en büyük faydalarından birisi insanların rahatlamasına yardım etmesidir. Bacak ve ayak masajının bu konuda ayrı bir önemi olduğunu söyleyebiliriz. Bacak ve ayaklarımız gün boyunca bütün ağırlığımızı taşır ve gün sonunda yorgunluk belirtilerinin en fazla görüldüğü bölgelerdir. Bu yüzden bacaklarımıza ve ayaklarımıza yaptıracağımız masaj rahatlayarak gevşememizde ve stresimizi atmamızda en etkili yöntemler arasındadır.

Uyku problemini ortadan kaldırır

Bacak ve ayaklarımızda oluşan problemler uyku kalitemizi bozacaktır. Aynı zamanda günlük yaşamın stres ve sıkıntıları da uyku düzenimizi en çok etkileyenler arasındadır. Bacak ve ayak masajı ise uyku problemimizin ortadan kalkmasında en büyük yardımcımız olacaktır.

Ödem problemini yok eder

Özellikle kadınların en büyük problemleri arasında ortaya çıkan ödem problemi vardır. Ayak masajı ise ödemlerin atılmasını kolaylaştırır. Özellikle hamile kadınların ayaklarında şişlik oluşmaması adına düzenli olara ayak masajı yaptırmasını tavsiye ederiz.

Adana masaj salonu Seyhan SPA olarak sizlere kaliteli ve iyi bir hizmet vermek için çalışmaktayız. Salonumuzda bulunan uzman personellerimiz ile sizlere hamamsaunamasaj keyifini yaşatmaktayız. Uzman masöz ve masörler eşliğinde hizmet vermekteyiz.