Stress masajı

Gerginlik Atma Masajı Nasıl Yapılır?

Seyhan SPA; uzman bayan Adana masöz ve bay Adana masör personeller eşliğinde masaj hizmetlerimiz arasında bulunan gerginlik atma masajı ile günün stress ve yorgunluğunu atabileceğiniz bir masaj salonu işletmesi olarak sizlere SPA faaliyetlerinde hizmet vermekteyiz.
Adana masaj salonu hamam sauna masaj kese köpük hizmetlerinin uygun fiyatları ve kaliteli personelleri ile sizlere sunmaktayız.

Read More »

Boyun Masajı Nasıl Yapılır Teknikleri Nelerdir?

Boyun masajı; Seyhan SPA ve Masaj Salonu olarak firmamız bünyesinde bulunan tüm bayan masöz ve bay masör personellerimizin uzmanlık alanıdır. Boyun masajı sektörün en önemli ve temel masajlarından birisidir.
Adana masaj salonu hizmetinde bulunan Seyhan SPA bu alanda da uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.
Masaj teknikleri konusunda salonumuz bünyesinde bulunan personellerimiz profesyoneldir.
Salonumuz masaj fiyatları konusunda hizmet kalitesi ve uygun fiyat politikası ile çok iyi bir derecededir.

Read More »

Son Zamanların Popular Mesleği Masör ve Masözlük

Masör ve masözlük hakkında tüm bilgileri bulabileceğiniz bir alana geldiniz.
Adana masaj salonu Seyhan SPA olarak sizlere hamam sauna masaj kese ve köpük hizmetlerini uzman bayan masöz ve bay masör personeller eşliğinde sunmaktayız. Salonumuzda hijyen kurallarına uygunluk sistemi ile hizmet verilmektedir. Adana masaj salonu fiyatlarında da firmamızdan iyi fiyatları bulunan bir salon bulunmamktadır.

Read More »

Bilgisayar Kullanan Kişiler İçin Masaj

Bilgisayar kullanımı ile meşgul olanlar veya masa başı bir işte dosya klasor evrak gibi işlerle uğraşanlarda meslek icabı olarak duruş bozukluğu kamburluk gibi sıkıntılar zamanla kendini göstermektedir.
Duruş bozukluğu skolyoz gibi durumların başınıza gelmesini istemiyorsanız eğer. Sizde düzenli olarak masaj yaptırmak zorundasınız. Düzenli masaj kişide duruş bozukluğunu engellemektedir.
Seyhan SPA ve Masaj Salonu olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Uzman bayan masöz ve bay masör personellerimiz sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Read More »

Klasik Masaj Nasıl Yapılır ? Fiyatları ve Süreleri Hakkında Bilgi

Klasik masaj hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgilerin bulunduğu bir alana geldiniz. Salonumuzda uzman bayan masöz ve bay masör personeller eşliğinde bu hizmetten faydalanabilirsiniz.
Adana masaj salonu Seyhan SPA olarak sizlere tüm masaj çeşitlerinde olduğu üzere klasik masaj tekniğinde de en iyi personeller ile en iyi hizmeti vermekteyiz.
Salonumuzda hamam sauna masaj kese köpük sauna hizmetleri verilmektedir. En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetin tek noktası Seyhan SPA.

Read More »

Adana masaj salonu bayan masöz

Adana masaj salonu bayan

Adana masaj salonu faaliyetinde bulunan Seyhan SPA işletmesi sizlere uygun fiyatları ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Personellerimiz uzman bayan masöz ve bay masörlerden oluşmaktadır.
Kaliteli ve nezih bir ortamda uzman personeller tarafından profesyonel bir masaj hizmeti almak istiyorsanız eğer hemen bizi arayın ve randevu alın. Telefon numaralarımız ve adresimi web sayfamızda bulunmaktadır.

Read More »