Kas Masajı Nedir ve Nasıl Yapılır?

Kas masajı genel olarak ağır spor yapan kişilerde tercih edilen bir masaj tekniğidir.
Kas masajının bir diğer adıda Derin Doku Masajı olarakta bilinmektedir.
Seyhan SPA bünyesinde hizmet veren bayan masöz ve bay masör personeller bu masaj tekniklerine çok çok hakimdirler.
Adana masaj SPA sektöründe salonumuz uzman kadrosu, kaliteli hijyenik ortamı ve uygun fiyatları ile sizlere kapılarını açmaktadır.

Read More »

Stress masajı

Gerginlik Atma Masajı Nasıl Yapılır?

Seyhan SPA; uzman bayan Adana masöz ve bay Adana masör personeller eşliğinde masaj hizmetlerimiz arasında bulunan gerginlik atma masajı ile günün stress ve yorgunluğunu atabileceğiniz bir masaj salonu işletmesi olarak sizlere SPA faaliyetlerinde hizmet vermekteyiz.
Adana masaj salonu hamam sauna masaj kese köpük hizmetlerinin uygun fiyatları ve kaliteli personelleri ile sizlere sunmaktayız.

Read More »

Yorgun Bacak ve Ayaklar İçin Masaj

Seyhan SPA ve Masaj Salonu işletmeciliği yapan DSC Güzellik Sanayi Tic.Ltd.Şti olarak sizlere kaliteli ve nazih bir şekilde en uygun fiyatlar ile masaj sauna duş kese köpük hizmetlerini sunmaktayız.
Adana masaj salonu söktöründe lideriz.
Salonumuzda tüm hizmetler uzman bayan masöz ve bay masör personeller tarafından verilmektedir.

Read More »

Boyun Masajı Nasıl Yapılır Teknikleri Nelerdir?

Boyun masajı; Seyhan SPA ve Masaj Salonu olarak firmamız bünyesinde bulunan tüm bayan masöz ve bay masör personellerimizin uzmanlık alanıdır. Boyun masajı sektörün en önemli ve temel masajlarından birisidir.
Adana masaj salonu hizmetinde bulunan Seyhan SPA bu alanda da uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.
Masaj teknikleri konusunda salonumuz bünyesinde bulunan personellerimiz profesyoneldir.
Salonumuz masaj fiyatları konusunda hizmet kalitesi ve uygun fiyat politikası ile çok iyi bir derecededir.

Read More »

Son Zamanların Popular Mesleği Masör ve Masözlük

Masör ve masözlük hakkında tüm bilgileri bulabileceğiniz bir alana geldiniz.
Adana masaj salonu Seyhan SPA olarak sizlere hamam sauna masaj kese ve köpük hizmetlerini uzman bayan masöz ve bay masör personeller eşliğinde sunmaktayız. Salonumuzda hijyen kurallarına uygunluk sistemi ile hizmet verilmektedir. Adana masaj salonu fiyatlarında da firmamızdan iyi fiyatları bulunan bir salon bulunmamktadır.

Read More »

Yüz Masajı Nasıl Yapılır ve Teknikleri Nelerdir?

Adana yüz masajı hizmetinde bulunan salonumuzda uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Seyhan SPA ve Masaj Salonu olarak siz değerli müşterilerimizi kaliteli ve nehiz bir ortamda ağırlayarak masaj sauna hamam kese ve köpük hizmetlerinizi uzman bayan masöz veya bay masör personeller eşliğinde verdiriyoruz.
Salonumuz ortalama olarak 6 yıldır hizmet vermektedir. Salonumuzda siz müşterilerimiz için gerekli her şey düşünülmüştür.

Read More »

Bilgisayar Kullanan Kişiler İçin Masaj

Bilgisayar kullanımı ile meşgul olanlar veya masa başı bir işte dosya klasor evrak gibi işlerle uğraşanlarda meslek icabı olarak duruş bozukluğu kamburluk gibi sıkıntılar zamanla kendini göstermektedir.
Duruş bozukluğu skolyoz gibi durumların başınıza gelmesini istemiyorsanız eğer. Sizde düzenli olarak masaj yaptırmak zorundasınız. Düzenli masaj kişide duruş bozukluğunu engellemektedir.
Seyhan SPA ve Masaj Salonu olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Uzman bayan masöz ve bay masör personellerimiz sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Read More »

Bacak ve Ayak Masajı

Ayak masajı genel olarak günün bir çok zamanını ayakta geçirmek zorunda kalan kişiler için en uygun masajdır.
Bacak masajı ile kişiler günün bütün yorgunluğunu atabilmektedir. Bacaklara yapılacak olan masajın ortalama süresi en az 20 dakika en fazla 30 dakikadır. Bu bacak (baldır) bölgesine yapılan masajın hemen akabinde ayak tabanlarına yapılacak olan noktasal ve baskısal ayak masajı ile artık masaj hazzında mutlu sona erişebileceksiniz. Salonumuzda tüm uzman bayan masöz ve bay masör personellerimiz bu alanda eğitim almış ve sertifika sahibidirler.
Seyhan SPA olarak sizlere hamam sauna masaj kese ve köpük faaliyetlerinde bulunarak hizmet vermektedir.

Read More »

Klasik Masaj Nasıl Yapılır ? Fiyatları ve Süreleri Hakkında Bilgi

Klasik masaj hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgilerin bulunduğu bir alana geldiniz. Salonumuzda uzman bayan masöz ve bay masör personeller eşliğinde bu hizmetten faydalanabilirsiniz.
Adana masaj salonu Seyhan SPA olarak sizlere tüm masaj çeşitlerinde olduğu üzere klasik masaj tekniğinde de en iyi personeller ile en iyi hizmeti vermekteyiz.
Salonumuzda hamam sauna masaj kese köpük sauna hizmetleri verilmektedir. En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetin tek noktası Seyhan SPA.

Read More »