Yorgun Bacak ve Ayaklar İçin Masaj

Seyhan SPA ve Masaj Salonu işletmeciliği yapan DSC Güzellik Sanayi Tic.Ltd.Şti olarak sizlere kaliteli ve nazih bir şekilde en uygun fiyatlar ile masaj sauna duş kese köpük hizmetlerini sunmaktayız.
Adana masaj salonu söktöründe lideriz.
Salonumuzda tüm hizmetler uzman bayan masöz ve bay masör personeller tarafından verilmektedir.

Read More »

Boyun Masajı Nasıl Yapılır Teknikleri Nelerdir?

Boyun masajı; Seyhan SPA ve Masaj Salonu olarak firmamız bünyesinde bulunan tüm bayan masöz ve bay masör personellerimizin uzmanlık alanıdır. Boyun masajı sektörün en önemli ve temel masajlarından birisidir.
Adana masaj salonu hizmetinde bulunan Seyhan SPA bu alanda da uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.
Masaj teknikleri konusunda salonumuz bünyesinde bulunan personellerimiz profesyoneldir.
Salonumuz masaj fiyatları konusunda hizmet kalitesi ve uygun fiyat politikası ile çok iyi bir derecededir.

Read More »

Masöz ve Masör Olma Adımları

Adana ilinde bu masaj eğitimini masöz ve masör terapist seviyesinde veren 7 8 yer olmasına rağmen sertifikasyon programı hizmeti veren sadece 2 yer bulunmaktadır.
2si arasında ciddi farklar bulunmaktadır. Birisi gerçekten eğitim ve sertifika verirken diğeri standart eğitim ve ustalık belgesi vermektedir. Sertifika işlevselliği olarak her ikiside aynıdır.
Aradaki fiyat farkı ortalama bir birinden 3-4 kat fazladır. Ancak pahalı olanda eğitim olarak hakkını vermektedir.
Adana masöz ve Adana masör personel teminizi konusunda sizlere her zaman yardımcı oluruz.

Read More »

Son Zamanların Popular Mesleği Masör ve Masözlük

Masör ve masözlük hakkında tüm bilgileri bulabileceğiniz bir alana geldiniz.
Adana masaj salonu Seyhan SPA olarak sizlere hamam sauna masaj kese ve köpük hizmetlerini uzman bayan masöz ve bay masör personeller eşliğinde sunmaktayız. Salonumuzda hijyen kurallarına uygunluk sistemi ile hizmet verilmektedir. Adana masaj salonu fiyatlarında da firmamızdan iyi fiyatları bulunan bir salon bulunmamktadır.

Read More »

Yüz Masajı Nasıl Yapılır ve Teknikleri Nelerdir?

Adana yüz masajı hizmetinde bulunan salonumuzda uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Seyhan SPA ve Masaj Salonu olarak siz değerli müşterilerimizi kaliteli ve nehiz bir ortamda ağırlayarak masaj sauna hamam kese ve köpük hizmetlerinizi uzman bayan masöz veya bay masör personeller eşliğinde verdiriyoruz.
Salonumuz ortalama olarak 6 yıldır hizmet vermektedir. Salonumuzda siz müşterilerimiz için gerekli her şey düşünülmüştür.

Read More »

Bilgisayar Kullanan Kişiler İçin Masaj

Bilgisayar kullanımı ile meşgul olanlar veya masa başı bir işte dosya klasor evrak gibi işlerle uğraşanlarda meslek icabı olarak duruş bozukluğu kamburluk gibi sıkıntılar zamanla kendini göstermektedir.
Duruş bozukluğu skolyoz gibi durumların başınıza gelmesini istemiyorsanız eğer. Sizde düzenli olarak masaj yaptırmak zorundasınız. Düzenli masaj kişide duruş bozukluğunu engellemektedir.
Seyhan SPA ve Masaj Salonu olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Uzman bayan masöz ve bay masör personellerimiz sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Read More »