Saunada Püf Noktalar

Adana masaj salonu masöz

Hafif Duş Almalısınız; Saunaya girmeden öncesinde yaşamın çabuk ama monoton yapısından sıyrılmak amaçlı önce güzel bir duş almak sizi hafifletecektir ve bununla beraber da hijyen tarafından da iyi olacaktır. bilhassa de spordan ek olarak sonra ya da yaz günlerinde bu ek olarak mühim bir vaziyet olabilir , diyebiliriz.

Saunaya Girin; 80 ya da 90 derecede sıcaklığı yer alan saunaya girdiğinizde vücudunuzda yer alan 3 milyona yakın ter bezi alarm vererek, ek olarak çabuk çalışacaktır. Saunaya girmeden öncesinde aldığınız duş ile açmış olduğunuz gözeneklerden kabul görmeyen ve zarar veren maddeler vücudunuzdan bu yöntemle atılacaktır.

Bir Havlu Serin; Adana Sauna firmamız saunada oturacağınız yere narin bir havlu sererek oturmanızı tavsiye ediyor . Bu hem bir konforunuzu arttıracak, terinizi emecek, saunanın temiz ve de hijyenik olmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda oturduğunuz ahşabın doğruca ısısını da hissetmeyeceksiniz.

Terleyin; Ter banyosu olarak adlandırılan saunada iyice terleyene civarı zaman geçirin. Bu da 8 ve 12 dk aralığındadır. Kişiden kişiye değişebilecek meydana gelen zamanda odanın ısısını arttırmayın zira bu terlemeyi kolaylaştırmayacağı benzeri zorlaşmasına ne sebeple olacaktır. Bir Sürü sıcak bir saunada ter cildin üzerine çıkmadan kuruyacaktır buna bağlı olarak 80 ya da 80 derece yeteri civarı olabileceği benzeri en pek 100 derece olması gerekir.

Mola Verin; Saunadan çıkıp balkonda ya da bir terasta soğuyabilirsiniz ya da bir duş alabilirsiniz. Üç oturum olarak yeteri civarı olacak bu soğuma işleminin sayısını Salonu olarak sizlere bırakıyoruz.

Adana  Masaj

Adana ilinde masaj hizmeti veren çok firma bulunmaktadır. Salonumuz masaj salonu faaliyetinde bulunan salonların arasında vermiş olduğu hizmet kalitesiyle fark edilen bir salondur. Salonumuzda masaj, sauna, hamam, buhar banyosu hizmetlerinin tümünü uzman bayan masöz personelleri vermektedir. Sizde masaj hizmetlerine Adana Masaj Salonu sayesinde ulaşabilirsiniz.