Saunanın Faydaları

Lenfatik ve kan dolaşımına yönelik bir masajdır. Dolaşım masajıyla deri altı kan dolaşımı hızlandırılır ve dokunun yine canlanması sağlanır. Dolaşım masajı kan dolaşımında kolaylık olanağı olanağı sağlar ve iyileştirir. Özellikle de kan damarlarındaki akışın bacaklardan göğüse doğru ilerlemesine kolaylık olanağı olanağı sağlar . Değerlendirilmiş bir takım noktalara parmakla masaj yapıldığında ve değerlendirilmiş lenfatik düğümler doğrultusunda masaj uygulandığı durumda kullanılmış ortaya gelen lenfler yerine yenileri ciro .

Saunanın Faydaları

olarak Eflöraj Masaj Maniplasyonu’nun Çeşitlerine bakalım; Klasik Eflöraj Maniplasyonu, Oluklu Eflöraj Maniplasyonu, Atlamalı Eflöraj Maniplasyonu, Oluklu Atlamalı Eflöraj Maniplasyonu, El Üstünden El Atlatarak Eflöraj Maniplasyonu olarak sıralamak mümkün olacaktır. Bu çeşitler masaj uygulamalarında sıra ile uygulanarak kişiye yararların sağlanmasına sponsor olmaktadır. Buna Bağlı Olarak eflöraj yaptırırken şüphesiz bu karayolu bilen masörleri seçenek edin.

Adana Masaj Salonu

Adana ilinde masaj hizmeti veren çok firma bulunmaktadır. Salonumuz masaj salonu faaliyetinde bulunan salonların arasında vermiş olduğu hizmet kalitesiyle fark edilen bir salondur. Salonumuzda masaj, sauna,hamam, buhar banyosu hizmetlerinin tümünü uzman bayan masöz personelleri vermektedir. Sizde masaj hizmetlerine Adana Masaj Salonu sayesinde ulaşabilirsiniz.