Adana SPA

Adana SPA faaliyetinde bulunan masaj salonumuzda sizlere DAY SPA konseptinde hamam sauna ve masaj hizmetleri sunmaktayız. Salonumuzda tüm hizmetler kişiye özel olarak verilmektedir. Day SPA konseptide tam bu anlama gelmektedir. Eskiden toplu kullanıma açık olan hamam ve saunalar bulunmaktaydı. Gerçi hala günümüzde de bulunmaktadır. Ancak gelişen modern dünyanın etkisi ve ahlak değerlerinin değişmesi ile artık bu tür toplu kullanım alanları fazla tercih edilmektedir.

Day SPA konseptinde hizmet

Bu tür toplu kullanıma açık olan hamam ve saunalarda kişilerin peştemalsiz ve ulu orta çıplak bir şekilde hizmet alması bir çok kişi tarafından abes veya absürt olarak tanımlanmaktadır. Birde bu tür toplu kullanım alanlarında temizlik büyük bir sıkıntı olmaktadır.
Bu gibi sebeplerden ötürü artık kişiye özel hamam ve saunalar daha çok tercih edilmektedir.

Adana Seyhan SPA

Adana SPA hizmetlerinde sizlere en iyi hizmeti vermek için 7 yıldır faaliyet vermekteyiz. Salonumuzda temizlik en önemli etkendir. Tüm hizmetlerimizde müşterilerimizi kendimiz gibi görüyor ve bu yönde hizmet sağlıyoruz.
Adana masaj salonu hamam sauna masj kese köpük hizmetlerinde kalitenin tek adresi olarak sizleri bekliyoruz.

Kas Masajı Nedir ve Nasıl Yapılır?

Kas masajı genel olarak ağır spor yapan kişilerde tercih edilen bir masaj tekniğidir.
Kas masajının bir diğer adıda Derin Doku Masajı olarakta bilinmektedir.
Seyhan SPA bünyesinde hizmet veren bayan masöz ve bay masör personeller bu masaj tekniklerine çok çok hakimdirler.
Adana masaj SPA sektöründe salonumuz uzman kadrosu, kaliteli hijyenik ortamı ve uygun fiyatları ile sizlere kapılarını açmaktadır.

Read More »

Yorgun Bacak ve Ayaklar İçin Masaj

Seyhan SPA ve Masaj Salonu işletmeciliği yapan DSC Güzellik Sanayi Tic.Ltd.Şti olarak sizlere kaliteli ve nazih bir şekilde en uygun fiyatlar ile masaj sauna duş kese köpük hizmetlerini sunmaktayız.
Adana masaj salonu söktöründe lideriz.
Salonumuzda tüm hizmetler uzman bayan masöz ve bay masör personeller tarafından verilmektedir.

Read More »

Masöz ve Masör Olma Adımları

Adana ilinde bu masaj eğitimini masöz ve masör terapist seviyesinde veren 7 8 yer olmasına rağmen sertifikasyon programı hizmeti veren sadece 2 yer bulunmaktadır.
2si arasında ciddi farklar bulunmaktadır. Birisi gerçekten eğitim ve sertifika verirken diğeri standart eğitim ve ustalık belgesi vermektedir. Sertifika işlevselliği olarak her ikiside aynıdır.
Aradaki fiyat farkı ortalama bir birinden 3-4 kat fazladır. Ancak pahalı olanda eğitim olarak hakkını vermektedir.
Adana masöz ve Adana masör personel teminizi konusunda sizlere her zaman yardımcı oluruz.

Read More »

Bacak ve Ayak Masajı

Ayak masajı genel olarak günün bir çok zamanını ayakta geçirmek zorunda kalan kişiler için en uygun masajdır.
Bacak masajı ile kişiler günün bütün yorgunluğunu atabilmektedir. Bacaklara yapılacak olan masajın ortalama süresi en az 20 dakika en fazla 30 dakikadır. Bu bacak (baldır) bölgesine yapılan masajın hemen akabinde ayak tabanlarına yapılacak olan noktasal ve baskısal ayak masajı ile artık masaj hazzında mutlu sona erişebileceksiniz. Salonumuzda tüm uzman bayan masöz ve bay masör personellerimiz bu alanda eğitim almış ve sertifika sahibidirler.
Seyhan SPA olarak sizlere hamam sauna masaj kese ve köpük faaliyetlerinde bulunarak hizmet vermektedir.

Read More »