Yorgun ve stresten arındırıcı masaj

Adana ilinde yaz geliyor, kış mevsiminin tüm miskinliğini ve ağırlığını atmak için Seyhan SPA ya giderek ruhunuzu ve cildinizi toksinlerden arındırmanın keyfini yaşayın. Bu deneyimi yaşamanın en güzel yoluda masaj salonumuza uğrayarak uzman bayan masöz personellerimizin sihirli ellerinden hizmet almaktır. Salonumuz da her türlü masaj tekniği bilinmektedir. Bu işinde bir ritüeli tabiki ki var, hamama giderken yanınıza almamız ya da hamamda bulmanız gerekli olan unsurlar peştemal, takunya, tas, külhan, kese, göbek taşı, kurna ve tellak. Adana hamam olarak hamama gitmek sadece bedeninize değil ruhunuza da hitap edecek ve bu temizlikle beraber bütünsel bir terapi uygulanmış olacak, diyebiliriz.

Adana masaj salonu adres bilgisi

Adana masaj salonu adres ve iletişim bilgilerine bu resimdeki telefon veya internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz

Yorgun ve stresli zamanların ardından hamama gitmek, soyunma kabinlerinde üstünüzü değiştirerek peştamale sarılarak, ayağınıza takunyaları geçirerek, mermerden meydana gelen sıcacık hamamdan içeriye giriyorsunuz. Hamamda ısı hemen-hemen ortalama olarak 50 derecedir. Hamamımızda 2 adet göbek taşı ve 3 adet kurna bulunmaktadır, sauna kullanıp terleyerek zehirli maddeleri atmak harika bir duygu olacaktır. Bununla beraber bu yolla deri yumuşayacak ve kirler de kabaracaktır. Bu noktada devreye keseyi yapacak olan uzman bayan masöz personel veya başka bir deyişle bayan tellak ya da bayan natır devreye girer ve kese-köpük yapar. Kese, keçi kılı el işidir ve bu işlemlerle beraber kıl dipleri açılır. İşleme başlandığında canınız belli bir süre acısa da ölü derilerden kurtuluyor olmak ve cildinizin gençleşmesini başarmak hem de kan dolaşımınızın da hızlandığını tahmin etmek acıyı en dibe yani minimuma indirecektir.

 

Adana masaj salonu adı altında hamam sauna masaj spa kese köpük gibi hizmetleri veren bir çok firma bulunmaktadır. Salonumuz masaj salonu faaliyetinde bulunan salonların arasında vermiş olduğu hizmet kalitesiyle fark edilen bir salondur. Salonumuzda masaj, sauna, hamam, buhar banyosu ve hizmetlerinin tümünü uzman bayan masöz personelleri vermektedir. Sizde masaj hizmetlerine Adana Masaj Salonu hizmeti veren Seyhan SPA sayesinde hamam sauna masaj kese köpük ulaşabilirsiniz.

Seyhan SPA olarak yeni vizyon ve uzman bayan masöz personellerimiz ile her zaman siz kıymetli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Adana masaj konusunda 20 yıllık bir deneyime sahip olan şehirdir. Bizde bu sektörde 2008 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Edinmiş olduğumuz uzmanlığı Seyhan SPA olarak Cemal Paşa mah. 63010 Sok. No. 12/A İlhan Arıkoğlu Apt. Bodrum katta siz müşterilerimiz için en iyi ortamı hazırlamıyarak sizleri ağırlıyoruz.

Masaj salonumuza internet sayfamız üzerindeki iletişim adres veya telefon bilgilerinden yada iletişim butonuna tıklayarak harita üzerinden yol tarifi alarakta ulaşabilirsiniz. Amacımız her zaman siz müşterilerimizi en iyi şekilde mutlu etmektir.